SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Motorrin Yamaha XJ-600
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
110000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motorri i firmes Yamaha,motorri eshte gjithqka ne rregull edhe dokumenta ka,per me shum informata kontakto ne numer
Informata rreth publikuesit
Faruk
Mitrovicë
049673608
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »