SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 2005
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,366
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
110005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa C1.7 TD viti i prodhimit 2005 km 131366 posedon klim rripin e motorrit e ka te nderruar me goma te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sejdi
Prishtinë
044730549
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »