SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz CLK 4.3 AMG
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz GLK
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
112,000
Motori (kubik) :
4.30
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
110015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Basic :
Motorri : 4.3 Benzin / Gaz.
Viti i Prodhimit : 2000.
Nr Dyer : 3
Nr Sendile : 4+1.
Kolor i Personalizuar / Gold.
Xhama te Zi origjinal.
Impiant Gazi / Konsume shum te ulta.
Motorr / Tapiceri / Body Kit Brend AMG.
Ne gjendje perfekte Xhenerike.
112.000 Km.

Opsione :
Kondicioner me 2 Pole.
Sendile lekure.
Baxho / xham i erret.
Kontroll ne timon.
Sensor para / mbrapa.
Duble Xenon.
Sistem audio KIT ALPIN. DVD,MP3, 7.1 INC NAVIGATOR + SMART NAVI SMART LOCATION.
Kamer Mbrapa.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »