SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
110016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Motorri : 1.9 Naft.
- Viti Prodhimit : 2006.
- Nr Dyer : 5.
- Nr Sendile : 6±1.
- Tapiceri shum e paster.
- Gjendje shum e mir motorrike, xhenerike.
- Sensor shiu, abs, srs, mbyllje qendrore, pasqyra-xhama elektrik.
- Goma dimri, dhe goma vere shum pak te perdorur dhe disqe rezerv.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »