SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
wv t4 1.9
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
110058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerri esht ne gjendje shum te mir esht 1.9 dizel i thjesht ne gjendje perfekte punon shum mir gumat e dimrit mundesi ndrrimi me ndonje kerr me te vogel nr kontaktus :+37745487771
Informata rreth publikuesit
Lumbardh
Vitina, Kosovo
Vitina, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »