SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BMW 525d m5 Look
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,544
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
110088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525d Manual , me pamje te m5 Bmw esht ne gjendje perfekte si nga ana teknike dhe nga ana Optike BMW posedon: Drita Xenon Tempomat,Board Computer, Klima tronic,ESP, Auspuha DUPLEX chrome stahl ,Dritat e prapme led me nje fjal bmw esht ne gjendje perfekte siq mund te shihet dhe ne foto

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Pejë
045653153
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »