SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford pick up transit connect 1.8 tdci
Çmimi :
€6,100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2011
ID e produktit :
110099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fordi ne gjendje te rregullt regjistrimi i par rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Pejë
045653153
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »