SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Mazda 3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
110160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderohet mazda disel 1.6 gjendje .mir me regjistrim 11 muj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
044239195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »