SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.2 B/C57 Nr. Tel :045 335 013
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
286,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1992
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Spoiler
ID e produktit :
110161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori 1.2 Benzin,ne gjendje shume te mir pune dhe shpenzime te vogla.
Ka gjitha Serviset e kryera poashtu posedon goma te reja.
Vetura ka një (1) vit regjistrim.
Ne vitin 2004 ka ardh ne Kosovë,ku jam pronari i dyt qe e vozis kete veturë.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Rr"27 Nentori" Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »