SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw525 Benzin/Plin 2.5
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
275,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
Ekstra :
Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
110162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw ne gjendje shume te mire teknike.
Regjistrimi i skadon me 03.03.2016.
Vetura ka te kaluara 275.000km.
Gjamat , pasqyret dhe shiberi ne menyre Elektronike.
Vetura ka gomat e dimrit + rezerven dhe gomat me fellne(Dimer/Vere).
Lladnjakin , Tollumin i ka te reja ( te ardhura nga zvicra ) dhe ulen e ka te ndrrume. Per me shume kontaktoni ne nr. te viberit +38649615163
Informata rreth publikuesit
ismail
Dardanë
+38649615163
Koretin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »