SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
110167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Opel Zafira dizel 1.9 automatik tiptronikklimatronik n gjendje t rregullt e ardhur nga CH04555 31 66

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besmir
Prishtinë
045553166
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »