SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz 190D 2.0 Dizel
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1986
ID e produktit :
110194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz 190D 2.0 Dizel rexhistrim deri në Gusht ngjyra vishnje gumat e dimrit ka edhe kukë për rimorkjo për më shumë na kontaktoni ne numrin 044-684-324 ose në Viber +386-49-184-308

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Doni
Gjakovë
044 684 324
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »