SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
110223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A 4 viti 2002 Vetura eshte pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
petritfd2@gmail.com
049484038
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »