SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pollo viti 2003 1 vjet regjistrim
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
110227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pollo viti 2003 1 vjet regjistrim 1.2 benzin e mir siq duket edhe ne foto
bojm ndrrim me vetura me tabela te huaja
qmimi diskutueshem
nr tel 044 888 350 viber
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »