SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat ibiza 1.8 benzin.
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
110230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
seat ibiza 1.8 20v benzin viti 2000 klimatronik abs esp airbag centrall alarm goma te dimrit me fellne + goma te veres me fellne kromi rexhistrim deri n'Shtator 2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Pejë
049425803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »