SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Kango 1.2 1999
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1999
ID e produktit :
110253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerri esht ne gjndje te mir i sapo ardhur nga gjermonia me targa te gjermonis ka goma te reja per mashum informata na telefononin ne numrin +37744569232

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Klinë
049569232
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »