SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT BRAVO,benz.1.6 v.1999, 130.000km 1400euro
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
110257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet FIAT BRAVO 1.6 ,1999, 130000

Cmimi 1400 euro
Informata rreth publikuesit
Noti
Prishtinë
045432957
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »