SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nissan Vanette -2000
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Nissan Vanette
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2000
ID e produktit :
110271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nissan Vanette viti 2000 2.3 diesel me 5 shpejtsi ka vetem 2 ulse para eshte i llojit transporter bart deri 960 kg

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
044223656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »