SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes Benz C220 CDI
Çmimi :
€14,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
110281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz C220 CDI modeli Avantgarde viti i prodhimit 2008 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
I servisuar me rregull tek Kaqandolli ku mund te vertetohet.
Ekstra:
Automatik/tiptronik
Regjistrim deri ne mujin e 8/2016
4 goma te dimrit me fellne rezistente ndaj shpuarjes
Xhama te zi
Klimatronik
Tempomat
Xenon
Komanda ne timon
Bord kompjuter
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike + nxemje
2 qelsa
Për me shumë info:044 513 834
Informata rreth publikuesit
Lul
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »