SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pikapi vw caddy
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
258,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
110320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw caddy 1.9 cdi ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Prizren
049751688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »