SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki GSX-R750
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
110347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin suzuki 2008 -750cc sic shihet ne foto motorri eshte shum i rujten dhe me pjes te reja gomat zinxhirt,uljen,akumlator. 2 qelsa komplet shkon me shlem dorza dhe mbrojtsen per shpin.
Informata rreth publikuesit
Tala
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »