SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2 1.4TDI, 55 KW
Çmimi :
€5,790.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137,914
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
110348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A2 1.4TDI, 55 KW, Viti i prodhimit 2005, E Doganuar ,Vetura eshte e importuar nga zvicrra Ka te kaluara 137914 KM me liber te servisave

Opcionet - KlimaTronic, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Fellge alumini, Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 Qelesa Full extra.

Nuk bejme ndrrime Cmimi 5790
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.

Facebook ; www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums_albums 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Driton Islami [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »