SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Yzf600R
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
1997
ID e produktit :
110359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha yzf 600r motorri.ne gjendje perfekte me.gjitha serviset gjendje shum tmir motorri i ardhur nga belgjika

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
WaLdet
Fushë Kosovë
045-853-843
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »