SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 T(DI)
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194
Motori (kubik) :
131.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
110372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 ne gjendje perfekte pasi personi qe e ka eshte mekanik makina esht e vitit 2002 me letrrat e paguara me 4 goma te reja me te gjitha pjeset origjinale brenda jasht. Golfi eshte me 6 marshe Tdi Di e kuqe motorr 1.9 nafte
Numri I Telefonit---->0682693817
Nese doni te kontaktoni ne WhatsApp Kontaktoni me kete numer ---> 0684347463
Informata rreth publikuesit
Leo
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »