SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2002 Dizel 2.0 viti Bejm NdrrimDogan1 vjet KS
Çmimi :
€4,495.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
110381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ZAFIRA 2.0 Diezel

VITI I PRODHIMIT : 2002

NGJYRA : E HIRIT METALIKE

I REXHISTRUAR DERI NE Gusht 2016
HARXHIME SHUM TE VOGLA ME NI REZERVAL 60L DERI 1200/1300 KILOMETRA IBAN MVARET PI SHOFERIT !!!
KLIMA
FELLNE
GOMA TE DIMRIT TE MIRA
DRITA TE MJEGULLES
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
ME XHAM TE EPERM ERRESUAR ELEKTRONIKE
GJAMA ANESOR ELEKTRONIK (MBRAPA TE ERRESUAR MEPEQAT NE LIBREZ )
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

Bejme ndrrim me Golf 4-5 ose cabrio audi-vw-suzuki4x4...
Faliminderit per mirkuptimin tuaj
Informata rreth publikuesit
Tony
Gjilan
Kamenice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »