SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW t4,
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
Hidraulik
ID e produktit :
11039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen T4. Ne gjendje te rregullt
Numri i kontaktit :
044/264-951
Informata rreth publikuesit
Fabian
Besianë
044264951
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »