SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 3. 2008
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
110408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna 3.Viti 2008.Motorri: 2.0 dci 150 hp.Fellne 17' me goma te reja te dimrit.Gjysem lekurHapja dhe mbyllja e dyrve me senzor.Ndezja e makines pa celes. (Start Button)2 Celsa.Manual me 7 shpejtsi.RKS deri ne fund te shkurtit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
044/129 142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »