SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD FOCUS 1.8 TDCI -04
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '13
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
11042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Focus 1.8 TDCi
Ende nuk i ka 160000 km te kaluara .
Fuqia e motorrit : 85 Kw - 116Ps
Servisin e ka te kryer komplet . 4 goma te reja.
Eshte e gjendje shume te mire teknike.
Informata rreth publikuesit
Mirsad
Dragash
044239822
Dragash [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »