SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 350
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3495.00
Viti :
2005
ID e produktit :
110427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 350
Informata rreth publikuesit
XXX
Prishtinë
049222o91
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »