SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Antara 2.0CDTI. Automatik
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Opel Antara
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
110440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0dizell. Automatik. Cosmo. Full extra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »