SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra 2002
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
110444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra 1.7cdti ecotec,klima AC, etj viti i prishi mir 2002 i pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selim
Prizren
049199327
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »