SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
110474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 TDI- i e kuqe. I ardhur nga gjermania pa dogan. Goma te teja. Vaj motorik 20mi km. Nuk ka nevoj per as nje nderhyrje. +37744938159.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labi
Pejë
37744938159
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »