SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.0 DTI ECO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
110485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI ECO TEC MOTORR ME ZINXHIR NE XHENDJE EXTREM TE RREGULLT REXHISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REXHISTRIM. 11MUAJ

VETURA POSEDON KOMPLET SERVISIMET E KRYERA ME RREGULL

VETURA OSHT MODEL ELEGANCE MODELI MA I AVANSUARI TE OPEL ZAFIRA ME MOTORR 2.0 ECO TEC ME ZINXHIR ,7 ULSE.

NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI TE PRONARI I RI MRENDA DITES.

VETURA ESHTE NE FUND TE 2001 MODEL 2002

PRESIM BLERS SERIOZ NE NR KON 044 460 166
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Pristina
044460166
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »