SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Calibra
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Opel Calibra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
110495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel calibra ne gjendje perfekte me spojlera krejt ekstra regjistrim deri ne mujn e 5 per gjdo informat na kontaktoni ne nr 045616443Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Deçan
045616443
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »