SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
110523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf4 1.9 tdi me (I) te kuqe Golfi posedon: Clim AC funksionale Gjamat 4x me rrym Abs Pasqyrt me rrym Pasqyret me nxemje Centrall Hidraulik Gomat 4 te reja para 3 jave te ngjitne Regjistrim deri me 16.10.2016 Vetura nuk eshte hipotek behet perkthimi menjeher. Verejtje:vetura eshte e ardhur nga zvicrra Eshte e vozitur veq ne pushim te veres Nuk ka nevoj per asni investim ma te vogel Me ni fjal eshte shum i mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht. 044725212 +37744725212

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrustem
044725212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »