SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus C-max
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Ford C-Max
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
500
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Gjurmues
ID e produktit :
110526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Focus C-max 1.6 TDCI viti i prodhimit 2006 full opcion , vetura eshte ne gjendje te rregullt e mirembajtur shum mire vetur familjare

Faleminderit,
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »