SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
ID e produktit :
110528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 1.9 tdi ne gjendje te mire si mbrenda ashtu edhe jashte vetura eshte rks ka 217 mij te kaluara me shpenzime te ulta servisin e kryer ka goma te dimrit gjindemi ne carralluke te malisheves

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lendrit
Lazarat
044451471
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »