SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ssangyong action 2009 2.0-XDI
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Ssangyong Actyon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
38,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
110529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ssangyong action 2.0xdi rexhisteim deri 20.09.2016
Automatik-multitiptronic 4X4Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
refik
Prishtinë
045220947
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »