SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c5 Tourer 1.6l Hdi 110 Bisness Aitraction Nav
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
110532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET:Citroen c5 Tourer 1.6l Hdi 110 Bisness Aitraction Nav
me gjitha opcionet perpos lekures
Gjendje shume te mir eshte i servisum prej kur ka dal prej fabrikacionit Citroen gjitha dokumentacionin librezen e servisit
Vetura gjindet ne france per gjitha info---ju lutem te na kontaktoni ne bejme edhe trasportin prej gjitha vendeve te jashme me qmime te volitshme
TEL;0033/658803853
0033/363790782
Informata rreth publikuesit
Enver
France [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »