SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Explorer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Ford Explorer
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
110540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Explorer 4.0 benzin plin plinin e ka t montun fabrikisht ndizne bojm edhe ndrrim me qfardo veture Nr kontaktus 044 950 775 plus viber
Informata rreth publikuesit
Sadri
Drenas
+37744911950
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »