SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 190d
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
ID e produktit :
110544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes 190d kater marshe abs n fund t 88 vetura osht tip top per me shum informata na kontaktoni 044-697-126 ose 044-284-582

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Berivojce
044697126
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »