SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
110548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Clio 1.4 benzine , makina eshte ne kushte te mira mekanike
Me Centrall , klime automatike , butonat ne timon , drita mjegulles para dhe mbrapa , pilot automatik , bandash te aluminit , tavanin transparent dhe hapet me pulle e shume gjera te tjera
Ka 100 kuaj fuqi
Me targa te huaja
Nr kontaktues : +38649618690
+37744621603
Informata rreth publikuesit
flori
Klinë
+38649618690
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »