SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 -1.6 ngjyr vishnje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
110552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh audin 80 ne gjendje shume te mire Diezel 1.6 extra 4 gumat
QMIMI SIPAS MARRVESHJES
NR KONTAKTUES
044309448
Informata rreth publikuesit
Ilir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »