SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7R
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
33,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
110571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7R 2.0benzinKm(33'000)Ngjyra (e zez)Full ekstra045290486Viti prodhimit 2014

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Limi
Prizren
045290486
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »