SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat leon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
110579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat leon 1.9 tdi (i) tkuqe boj ndrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ar
Gjakovë
045435998
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »