SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI 96Kw 2002 I Ardhur nga Zvicrra
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,920,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
110582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati 1.9 tdi 96kw 131 PS

Automatic
Tiptronic
Tempomat
Climatronic
4Gjamat Me RRym
Centrall
ABS

NR 045222065
Informata rreth publikuesit
lavdati_15
prugovc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »