SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 814
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
380,000
Viti :
1991
ID e produktit :
110606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 814 ne gjendje perfekte , rimorkio i riparuar i tëri.
Gjatësia e rimorkios 6.10m , Gjerësia 2.35. 7.5t
Për më shum informata kontaktoni ne numrin 044548974
Informata rreth publikuesit
Valon
Gjilan
044548974
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »