SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiet Nissan qashqaj Viti 2009 2.0 motori
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Nissan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
110614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiet Nissan qashqaj Viti 2009 2.0 motori Nese doni foto tkerrit contaktomi se qito foto jan si kerri e i kam qit qito foto po qishtu asht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Treviso, Italy
+393274934207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »