SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 1.9 TDI FULL OPSION VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,345
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
110627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 1.9 TDIFULL OPSION 044 106 941 &044 877 535

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
044 106 941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »