SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TAUREG 2.5 TDI FULL OPSION VITI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,536
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
110629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taureg 2.5 tdi er Viti 2004Full opsion 044 106 941.& 044 877 535

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
044 106 941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »